NAUJAS IR MODERNUS AUTOMOBILIŲ SERVISAS BALSIŲ KAIME ŠILALĖS RAJONE

Servisas įkurtas 4 km. nuo Šilalės centro, prie pagrindinio kelio Šilalė-Laukuva, buvusiuose mechaninėse dirbtuvėse.
Servise yra sumontuota nauja ir moderniliterature review outline, ES standartus atitinkanti automobilių patikros įranga. Šiuo metu dirbame su Olandų firmos Altus kompiuteriniu važiuoklės patikros stendu, kurio pagalba galima patikrinti momentinį ratų suvedimą, amortizatorių veikimą, stabdžių sistemos veikimą. Stabdžių patikros metu ekrane yra rodomas stabdžių diskų mušimas, ratų pasipriešinimas laisvam riedėjimui, stabdymo jėgų skirtumai, automobilio lėtėjimo pagreitis. Visi testavimo duomenys yra išsaugomi kompiuterio atmintyje, atspausdinami.
Servise yra sumontuotas Olandų firmos Altus pakabos laisvumo patikros stendas, kurio pagalba galima patikrinti automobilio susidėvėjusias pakabos dalis.

Taip pat servise yra sumontuotas Danų firmos EWJ kompiuterinis ratų geometrijos stendas. Šiame stende pritaikyta aštuonių sensorių sistema, kuri leidžia ne tik išmatuoti automobilio gamintojo specifikacijoje pateiktus kampus, bet ir matyti keletą papildomų kampų, kurie leidžia vertinti bendrą automobilio stovį, kas liečia ratų geometriją. Stende yra naudojama enkoderinė sistema, leidžianti matavimus atlikti vienos minutės tikslumu.

Servise yra sumontuoti dviejų kolonų keltuvai, ratų montavimo ir balansavimo staklės, hidrauliniai presai, žirkliniai keltuvai, greičių dėžių keltuvai, pneumatinė įranga, šviesų sureguliavimo stendas.
Nuo 2011m. gruodžio 1d. atliekame kompiuterinį ratų suvedima sunkvežimiams, prėkaboms ir pusprėkabėm. Taip pat įsigijome naujas stabdžių diskų ir būgnų writing essays examples free tekinimo stakles.
Įmonė įsigijo naujas variklių blokų ir galvučių frezavimo-šlifavimo stakles. Į kurias galime įdėti iki 1300mm ilgio, 800mm aukščio ir 350mm pločio detalę.
Taip pat su naujomis staklėmis atliekame lengvųjų automobilių, sunkvežimių, traktorių galvučių vožtuvų lizdų frezavimo (reiboriavimo) paslaugą. Nušlifuojeme ir pritriname prie vožtuvų lizdo vožtuvų galvas.

© 2017 ŽŪB Šilai